בנין המועצה
  לוח אירועים
  דלג על לוח אירועים

  אירועי היום

  מבקר המועצה וממונה על תלונות הציבור

   

  מבקר המועצה: ערן רווה

  דואר אלקטרוני: mevaker@kfar.org.il

  טלפון נייד: 050-5292532

  כתובת: קרן היסוד 18, כפר שמריהו

   

   


   

  ביקורת הרשות המקומית כפר שמריהו נעשית מכוח החוק, אשר הגדיר את סמכויות ופעולות ועדות הביקורת והמבקרים הפנימיים ברשויות המקומיות.  

  המבקר בודק אם פעולות בעלי התפקידים במועצה נעשים כדין, בידי המוסמכים לעשותם, תוך שמירה על כללי מינהל תקין, טוהר המידות ועקרונות היעילות והחיסכון.

  המבקר פועל במסגרת של תוכנית עבודה שנתית המאושרת ע"י ועדת הביקורת של המועצה, שהיא זו אשר גם דנה במהלך השנה בדו"חות הביקורת שמגיש בפניה המבקר.

    

  לצורך ביצוע הביקורת נפגש המבקר עם העובדים שיש להם נגיעה לנושא הנבדק, סוקר דוחות, מסמכים ומאגרי מידע, בוחן פעילויות ותהליכי עבודה, וסוקר את סדרי הבקרה והנהלים הרלוונטיים.

  בסיום עבודת השטח מוציא המבקר דו"ח טיוטה להערות המבוקרים שלאחריו מופץ דו"ח סופי לדיון בוועדת הביקורת.

   

  בסוף כל שנת עבודה מאוגדים הדו"חות הנושאיים שהופצו במהלך השנה, לכדי דוח ביקורת שנתי, אשר מוגש למליאת המועצה ומתפרסם באופן מלא באתר האינטרנט של המועצה.

   

  מדיניותו של מבקר המועצה הנוכחי היא לבחור נושאי ביקורת שהם רלוונטיים ומרכזיים בפעילות המועצה באותה שנת עבודה, זאת כדי שהדו"חות לא יהיו אות מתה, אלה יתרמו לייעול ושפור פעולות המועצה באופן מידי. בביצוע הביקורת מקפיד המבקר לקבל תמונה מלאה, אובייקטיבית, ללא משוא פנים ומייד ראשונה של האירועים והנושאים המבוקרים.

   

  במהלך שנת 2008 מונה המבקר גם כממונה על תלונות הציבור במועצה, וניתן לפנות אליו בתלונות במקרים שהאזרח חושב כי עובד הציבור פעל בניגוד לחוק, לתקנה או למינהל תקין.  


   

  חברי וועדת ביקורת וסיכומי דיונים

  .

   


  דו"חות שנתיים - מבקר המועצה:

  עבור לתוכן העמוד