השבוע במרכז וייל לתרבות וקהילה הקתדרה בכפר – שישי משפטי עם פרופ' סוזי נבות שישי, 21.6 / 10:00 אירועים אקטואליים מתחומי המשפט הציבורי והחוקתי, לצד דיון על המתחים שבין הרשויות: המחוקקת, המבצעת והשופטת. (כרטיסים ניתן לרכוש דרך קתדרה) https://did.li/W4nZH הקתדרה בכפר – גיא מינטוס – בין קלאסי לג'אז: מסע בין העולמות ראשון, 23.6 / 20:00 https://did.li/3Mcx5 ![תמונה](https://cloud.inforu.co.il/files/YNAIKA/hs6njzdogk.jpg)
מועדון+ - זיו אלכסנדרוני/ פריז שני, 24.6 / 11:00 זיו אלכסנדרוני, מרצה לקולנוע במבט על עיר האורות – פריז. https://did.li/A07Nf הקתדרה בכפר – משי על קנבס עם יערה קידר שני, 24.6 / 20:00 https://did.li/Rkzrl ![תמונה](https://cloud.inforu.co.il/files/YNAIKA/vlg8j5dojp.jpg)
שמחים לבשר לכם על פתיחת רפרטואר המופעים של בית וייל. ב-1/7 יתארח המופע עטור הפרסים: "מקום טוב, הכול רע". מופע משפחתי מצחיק ומכמיר לב, המבוסס על סיפור חייהן של שתי אחיות ואבא ילדותי ומאוד לא שגרתי. הן והוא יגיעו לכאן, לכפר. מכירת כרטיסים תחל מחר ועד אז, מצרפים לכן/ם כתבה בנושא ![תמונה](https://cloud.inforu.co.il/files/YNAIKA/ikvj05utpk.jpg)
|
Banners
דלג על Banners