מועצה
  לוח אירועים
  דלג על לוח אירועים

  אירועי היום

  קייטנות ופעילויות קיץ 2014 לילדים ולבני נוער

  8/06/2014

  שלום להורים,

  להלן עלונים על קייטנות, צהרונים ופעילויות לילדים ולבני נוער בחודשים יולי-אוגוסט 2014:

  בית ספר של החופש הגדול – בגן חובה רימון:

   

  המועצה המקומית כפר שמריהו והנהלת ביה"ס היסודי מציעים לבוגרי גן רימון, העולים לכתה א', להצטרף לפעילות "בית ספר של החופש הגדול".
  שעות הפעילות הן בימים א' – ה', 08:00 – 13:00. פעילות אחת תתבצע אחר הצהרים עם ההורים.
  הפעילות תתקיים באשכול גני הילדים, בבית הספר וגיחות למתחמים נוספים להפעלה ולהעשרה

  השתתפות ההורים בעלות הפעילות לתלמידי גן רימון - 950 ₪לא תהיה אפשרות לפעילות חלקית.

  פרטים נוספים ניתן לקבל אצל כרמלה הגננת.

  מרכז למידה בבית וייל, בהנהלת ליליאן אברהם יפעל משעה 13:00 עד 16:30.

  מחירים:

  1 שבוע – 350 ₪

  2 שבועות – 600 ₪

  3 שבועות – 880 ₪

  מס' המקומות מוגבל.

  גן חצב רשפון

  אוגוסט במועדון הספורט כפר שמריהו

  BIG IDEA מחנות קיץ בינלאומיים
  אימייל
  info@bigidea.co.il | טלפון03-5285177
  אתרhttp://www.bigidea.co.il

  הרשמה למפגש ברשפון

  https://docs.google.com/forms/d/1kYRbKKGqD3N1Itzz1pz0UIRfMLHGT-Y9Zkx2fQeI6c0/viewform

   

  אתם כבר בוודאי מחפשים פתרון לילדיכם לימי החופש הארוכים....?

  לכלביית קיבוץ אפיקים יש את התשובה עבורכם לקיץ 2014:

  מאז שנת 1994, קייטנות "ילד וכלבו" של כלביית אפיקים מגשימות חלומות לילדים אוהבי כלבים מכל רחבי הארץ. הקייטנות הייחודיות, שמיועדות לילדים בטווח גילאים רחב מסיימי כתה ב'-ח' מאושרות על-ידי משרד החינוך ומהוות חגיגה כלבנית של ממש. כל אחד ממחזורי הקייטנה, שנערכת בקיבוץ אפיקים היפיפה הסמוך לכנרת, משלב חוויה של כלבנות, אילוף כלבים, אג'יליטי, פעילות שטח מרתקת (ניווט אתגרי ומחנות חילוץ והצלה עם כלבים), תחרויות, בריכה מדהימה ועוד...

  כלביית אפיקים היא מרכז כלבני מוכר, אשר מתמחה גם בגידול כלבי משפחה בעלי אופי מושלם ובכלבנות טיפולית. הקייטנות המתקיימות בשטח הקיבוץ כוללות לינה באכסנייה מאובטחת בלב הקיבוץ, עם חדרים ממוזגים, חדר אוכל כשר, פיקוח של חובש צמוד ובעת הצורך גם מרפאה שנמצאת בשטח הקיבוץ. הכלבייה מספקת גם הסעות מאורגנות לקיבוץ מתל אביב ומצומת אלונים.

  בקיץ 2014 כלביית אפיקים מציעה לכם מגוון חסר תקדים של קייטנות, כולל - לראשנה - קייטנת מאלפים צעירים ללא לינה שתתקיים בהרצליה

  הכלב הפרטי שלכם מוזמן לעבור את חוויית הכלבייה ביחד עם הילד - ולמי שאין כלב, ממתינים הלברדורים, הגולדנים, הקוולירים וכלבי הרועה הגרמני המדהימים של כלביית אפיקים!

  קייטנות "ילד וכלבו" של כלביית אפיקים - כיף כלבני שאסור להחמיץ! הפעילות שתהפוך את הקיץ שלכם לחוויה מדהימה.

  הלינה בקיבוץ - כמו כל פעילויות הקייטנה - מאובטחת והנה תחת ליווי צמוד של המדריכים.

  אילו קייטנות מציעים לכם הקיץ בכלביית אפיקים :

  קייטנת ילד וכלבו

  מיועדות לילדים בגילאי 7-13 ומתקיימת בקיבוץ אפיקים.

  כולל לינה של 4 לילות. הקייטנה כוללת שיעורי אילוף, משחקים, חיפושים, הרפתקאות לקטנים ומשימות נועזות למתבגרים. נווט בין נקודות מחבוא, נאסוף נתוני אמת לחילוץ כלבים וילדים.

  מתי וכמה זה עולה?
  מחזור 1 .6-10 ביולי
  מחזור 2 . 13-17 ביולי
  מחזור 3 .20-24 ביולי
  מחזור 4 . 27-31 ביולי
  מחזור 5 .3-7 באוגוסט
  מחזור 6 . 10-14 באוגוסט
  עלות 2100 ₪ לחניך

   

  קייטנות גורים

  מיועדות לילדים בגילאי 7-9 ומתקיימות בקיבוץ אפיקים, כולל לינה (2 לילות). הורים מודאגים במיוחד יכולים להזמין מראש מקום בחדרי האירוח של הקיבוץ כדי להיות קרובים לילדים. בסיום הקייטנה, מקבלים הילדים תעודה ותמונה קבוצתית למזכרת.
  מתי וכמה זה עולה?
  מחזור 1 .20-22 ביולי
  מחזור 2 . 22-24 ביולי
  עלות 1000 ₪ לחניך

   

  מחנה אילוף מקצועי לנוער
  מיועד לבני נוער בגילאי 12-15. המחנה מבוסס על ידע קודם של בני הנוער ובמהלכו יעברו הנערים חוויה מהנה ולמעשה ירכשו מקצוע. בסיום המחנה תוענק לחניכים תעודה סיום המקנה מעמד של עוזר מאלף ובהחלט מאפשרת להעביר שיעורי אילוף.
  מתי וכמה זה עולה?
  מחזור 1 .10-19 באוגוסט
  עלות 3800 ₪ לחניך
   
   
  קייטנת "מאלפים צעירים"בהרצליה
  בבית הספר החקלאי ע"ש רזיאל בעיר הרצליה.
  ומיועדת לתלמידי כיתות א'-ג' (גילאי 7-9)
  הקייטנה היא ללא לינה, תתקיים בין השעות 09:00-16:00 הקייטנה כוללת 2 ארוחות ביום ותכלול פעילות עם הכלבים המדהימים של כלביית אפיקים, פעילות בבריכה במקום ועוד. החניכים יהנו גם ממדשאות רחבות ידיים ,אולם ממוזג ותנאים נהדרים. בסיום תוענק לילדים תעודת מקצוען בתחום.
  מתי וכמה זה עולה?
  מחזור 1 .27ביולי עד 7 באוגוסט
  עלות 3100 ₪ לחניך
   

  ליצירת קשר:

  http://talilot.wix.com/summer2014

  בפייסבוק:

  https://www.facebook.com/afikimdogs

  מספרי טלפון לברורים והרשמה:

  04-6754572

  050-7330953

  ג'ון ברייס הדרכה בשיתוף רעיונות גדולים בחינוך (Big Idea) ) הכריזו על השקת "פאן-זון" - רשת קייטנות הייטק וטכנולוגיה לגילאי 6-14

  הקייטנות יתקיימו בחודשי הקיץ ויאפשרו לחניכים  להיחשף ולהתנסות בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר בתחומי ההייטק, הדיגיטל והטכנולוגיה באופן מרתק ומהנה בשילוב אווירת חופש מפנקת, בילוי בבריכה , פעילויות ספורט, טיולים, מסיבות והפתעות נוספות.

  במסגרת הקייטנה כל חניך יוכל לבחור  2 סדנאות המעניינות אותו מתוך רשימה של כ- סדנאות ביניהן: אנימציה, בניית אתרים, עיצוב תלת מימד, עיצוב גרפי, צילום, יצירת משחקי תלת מימד, תכנות, לגו רובוטיקה ופיתוח אפליקציות מוביילבמהלך כל סדנא יבצעו החניכים פרויקט אישי מעניין אותו יוכלו לקחת הביתה בסוף הקייטנה.

  סדנאות אלו ישולבו כחלק מסדר היום ויחד עם פעילויות הכיף, הטיולים והבריכה שיתקיימו בקייטנה.

  הסדנאות והפעילויות יועברו על ידי צוות המדריכים המיומן והמקצועי של Big Idea וג'ון ברייס הדרכה, המנוסות בהפעלת קייטנות ופעילויות לילדים בדגש על תכנים איכותיים ומותאמים, תוך מתן יחס אישי וצמוד לכל חניך וחניך - עד 10 חניכים בסדנא.

  הקייטנה כוללת בנוסף ארוחת ביניים וארוחת צהריים מפנקת.

  השנה צפויים להיפתח  שני מחזורים באזור המרכז- בהרצליה/רמת השרון , כאשר החל משנה הבאה צפויות להיפתח גם קייטנות  "פאן-זון" בערים נוספות במתכונת של שלושה מחזורים בכל עיר.

  הקייטנות יתקיימו בכפר הנוער הפסטורלי רזיאל, בהרצליה פינת רמת השרון (5 דק’ ממחלף הסירה).

  תאריכי הקייטנות:

  מחזור ראשון: 1-14 יולי 2014

  מחזור שני: 15-28 יולי 2014

  שעות הפעילות :

  8:30-15:30

  עלות:

  3000 ₪ לחניך למחזור.

  *הסעות בתוספת תשלום מריכוזי חברות הייטק בהרצליה ,רעננה ורמת החייל.

  הרחבה  על חלק מהסדנאות

  בניית אתרים ב- Flash CS4 Adobe 

  כיום, בעידן שבו המחשב קשור לכל נושא ועניין, במיוחד בעולם האינטרנט התוסס והמתפתח ירכשו המשתתפים כלים ומיומנויות לביצוע אנימציה לאינטרנט, סרטונים ועוד. הקייטנה ממוקדת לבניית אתרי אינטרנט בתוכנה הפופולארית מבית Adobe ליצירת סרטוני אנימציה לאינטרנט המכילים אלמנטים גרפיים, צבע, מלל דינמי, קטעי וידאו וקול.

  צעדים ראשונים בבניית אתרי אינטרנט ומובייל באמצעות HTML 5.0  

  בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה המתחוללת בעולם המובייל, כאשר ישראל נחשבת כאומת הסטארט-אפים ומוגדרת כאחת המובילות בתחום היזמות והחדשנות בעולם האינטרנט. קייטנה זאת מאפשרת הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם האינטרנט ומלמדת את העקרונות הבסיסיים ליצירת דפים אינטרנטיים מרהיבים והתאמתם לתצוגה במכשירים ניידים.

  אנימציה: התקדמו לעולם של האנימטורים המקצועיים. בעזרת ToonBoom Studio תתנסו בטכניקות בסיסיות ומתקדמות ליצירת דמויות מונפשות בסרטון אנימציה מקורי משלכם

  צילום: רוצים לדעת איך לצלם תמונות עוצרות נשימה? גלו כיצד לנצל הגדרות מתקדמות ומצבי צילום מיוחדים במצלמות הדיגיטליות לקבלת תוצאות מדליקות. הכנסו לעומק של מה שהופך תמונה למעניינת.

  לגו רובוטיקה: מה תרצו שהרובוט שלכם יעשה? בסדנה הזאת תוכלו להחליט - בנו רובוט מתוחכם באמצעות ערכת לגו רובוטיקה NXT. תעבדו כצוות על מנת לתכנן, לבנות ולתכנת רובוט שיכול לעבור במסלולי מכשולים, למיין כדורים לפי צבעים ולעמוד בכל אתגר מתוחכם שתציבו לו.

  עיצוב תלת מימד: כל סרט היום משלב בתוכו תלת מימד. עכשיו גם אתם יכולים להפוך לאומני 3D! תעצבו ותיצרו מודלים בעצמכם בעזרת התוכנה המקצועית Blender. הוסיפו תאורה וטקסטורות למודל שלכם כדי לגרום לו להראות אמיתי.

  עיצוב גרפי: רוצים להיות מעצבי גרפיים מקצועיים? אז ככה מתחילים: השתמשו בתוכנת Photoshop כדי לערוך, להוסיף אפקטים ולעצב איזו תמונה שרק תרצו.

  תכנות: הצעד הראשון שלכם בעולם התכנות. תכירו את יסודות התכנות בשפת visual C# (סי-שארפ). כתבו את קוד התכנות הראשון שלכם ותחשפו אל עולם שלם של יצירת תוכנות ומשחקים קטנים.

   

  אודות 'ג'ון ברייס - מכללת הי-טק'

  ג'ון ברייס - מכללת הי-טק, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, הינה מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיות המידעג'ון ברייס - מכללת הי-טק הינו מרכז הדרכה מורשה של רוב חברות התוכנה והחומרה המובילות בעולם כגון:Oracle , Microsoft , IBM ,HP ,CheckPoint, RedHat , VMWare, ,Amazon AWS Apple, EMC, Cisco, TI ועוד. לחברה פעילות ומרכזי הדרכה גם באירופה ובמזרח הרחוק.

  מרכז ההדרכה מציע מגוון קורסים בתחומי ה-IT, הייטק, הנדסה, פיתוח תוכנה וחומרה, אלקטרוניקה, תקשורת, אבטחת מידע, רשתות, Unix, Linux, אינטרנט, שיווק באינטרנט ועוד.

  לג'ון ברייס ידע וניסיון נרחב גם בהפעלת קייטנות הייטק ומחשבים לילדים ובני נוער.

  ג'ון ברייס- מכללת הי- טק  דורגה השנה במקום הראשון בשוק הישראלי על פי חברת המחקר הישראליתSTKI  ובסקר של גיאוקרטוגרפיה בקטגורית "בית ספר ללימודי מחשבים". החברה  הנה בבעלות  מלאה של מטריקס אי.טי בע"מ.

  www.johnbryce.co.il

   

  אודות  Big Idea:

  Big Idea מקיימת בישראל מחנות קיץ לבני נוער מישראל וכל העולם,

  בכל קיץ מתקבצים מאות בני נוער בגילאי 7-18 מישראל ומחו"ל לשבועיים נפלאים. הם מפתחים את הכישורים הטכנולוגיים והיצרתיים שלהם, מגלים את נפלאות ההייטק הישראלי ויוצרים קשרי חברות שנשארים איתם לכל החיים. חוויה של סאמר קאמפ היא חוויה מעצימה ומבגרת ובמחנה הקיץ הזה מחכה להם אווירה משפחתית וחמה במיוחד.

  המחנה ממוקם בכפר הנוער מאיר שפיה בסמוך לזכרון יעקב. התוכנית מורכבת מ-35 סדנאות ומסלולים: יצירת משחקי מחשב, עיצוב אתרים, רובוטיקה, פיתוח אפליקציות, עיצוב תכשיטים ואופנה בתלת מימד, הדפסה תלת-מימדית, DJ ומוזיקה, צילום, גלישת גלים, תיאטרון ומחול ואפילו סדנת יזמות הייטק לבני נוער בשיתוף עם בי"ס אדלסון ליזמות של המרכז הבינתחומי בהרצליה. בנוסף לסדנאות המדליקות יש גם המון פעילויות "קלאסיות" של קאמפים – בריכה, מופע כשרונות, מסיבות ועוד. התוכנית של BIG IDEA היא תמהיל מושלם בין כיף בלי הפסקה לבין העשרה מקצועית בטכנולוגיה, עיצוב וחדשנות.

  למידע נוסף: www.bigidea.co.il

  או התקשרו אל: +972-3-528-5177

   

   

   

  בברכה,
  יוספה כהן,
  רכזת קשרי קהילה ותקשוב
  ביה"ס המשותף לכפר שמריהו ולחוף השרון
  נייד: 054-2300601

   

  P  אנא, אל תדפיס הודעה זו, אלא לצורך הכרחי. תודה.

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד